strona głównao firmierealizacjegaleriacertyfikatyreferencjecennikkontakt
Nasza główna oferta:


STOLARKA ALUMINIOWA

Systemy okienno-drzwiowe
Systemy przesuwne
Konstrukcje harmonijkowe
Ściany fasadowe
Ogrody zimowe, zadaszenia
Systemy aluminiowe uzupełniające
Systemy przeciwpożarowe
Zabudowa ze szkła hartowanego

DRZWI WEJŚCIOWE

drzwi stalowe

OKNA I DRZWI PCV

okna pcv
avantgarde 7000
avantgarde 9000

O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe "ALPOL" powstało w 1997 r. jako firma zajmująca się produkcją parapetów wewnętrznych z postformingu i wykonastwem robót ogólnobudowlanych. W pierwszym okresie działalności przedsiębiorstwo działało na obrębie województwa Warmińsko-Mazurskiego. W tym momencie firma wykonuje prace na terenie całego kraju, współpracuje także z firmami z Niemiec, Norwegii, Dani i Rosji.

Wraz z rozwojem firmy i rosnącym zapotrzebowaniem na stolarkę otworową i parapety przedsiębiorstwo rozpoczęło współpracę z wiodącymi producentami stolarki oraz własną produkcję ślusarki aluminiowej, tym samym stając się wiodącym producentem ślusarki aluminiowej na terenie Warmi i Mazur.

W obecnej chwili, poza wymienioną działalnością, firma zajęła się produkcją oraz montażem fasad aluminiowych i ogrodów zimowych.

Celem firmy "Alpol" jest dostarczanie na rynek Polski i nie tylko po konkurencyjnych cenach: energooszczędnej, trwałej, estetycznej stolarki zgodnej z wymaganiami technicznymi Polskich i Europejskich norm. aby spełnić powyzsze wymagania Firma "Alpol":

- przeprowadza systematycznie analizę rynku zbytu w celu określenia oczekiwań i preferencji klientów
- analizuje konkurencyjność cen
- opracowuje i realizuje roczne i perspektywiczne plany strategiczne, uwzględniające środki na realizację powyższych celów

Copyright (c) ALPOL

Design & CMS GALINDIA
strona główna    |    o firmie    |    galeria    |    realizacje    |    kontakt